• English

Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlı olup, danışmanlık hizmeti sunmayı veya avukat-müvekkil ilişkisi tesis etmeyi amaçlamamıştır. İçeriklerin resmi olarak yasal bir tavsiye verilmiş gibi anlaşılmaması gerekir. Karşılıklı mutabakat sağlanarak, işin tarafımızca açıkça kabul edildiği beyan edilmediği sürece; bu site veya başka siteler, e-posta, faks veya telefon aracılığıyla Kaplan & Kaplan ile bağlantı kurulması, hukuki hizmet talep edilmesi, bilgi-belge gönderilmesi veya hukuki işlem talimatı verilmesi her ne suretle olursa olsun tarafımızla avukat-müvekkil ilişkisi kurmaz.

Kaplan & Kaplan, sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmediği gibi bu siteyle bağlantılı olan başka bir web sitesinde sunulan bilgilerin de doğruluğu, eksiksiz oluşu veya güncelliği konusunda ne açık ne de zımni olarak herhangi bir taahhütte bulunmaz; bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve yayınlara dayanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler.

İçerikler, Türkiye Barolar Birliği meslek kurallarına uygun olup sahibinin izni olmaksızın tamamen veya kısmen iktibas edilemez, çoğaltılamaz ve başka bir yerde yayınlanamaz ve dağıtılamaz.

Kaplan & Kaplan Avukatlık Bürosu tarafından açıkça yazılı şekilde izin verilmediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.

Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler işbu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Kaplan & Kaplan Avukatlık Bürosu